O mnieTak naprawdę nazywam się Agata Martyna. Urodziłam się w małej miejscowości jaka jest Bychawa. Znajduje się jakieś 30km od Lublina. Data mojego urodzenia to 4 luty 1995r. Skończyłam szkołę w Pszczelej Woli; liceum ogólnokształcące o profilu dziennikarskim. Ukończyłam również studium z certyfikatem grafika komputerowego. Teraz mieszkam w UK.
Od zawsze uwielbiałam dobrze wyglądać.Spódnic czy sukienek nie nosiłam do chyba 13 roku życia. Zawsze się wstydziłam bo wychowywana byłam z trzema braćmi. Na podwórku również czas spędzałam z sąsiadami niż sąsiadkami. Zawsze to mniej kłótni :D Gust i zamiłowanie do stylu klasycznego odziedziczyłam po mamie, po której już mogę nosić przeróżne marynarki, które mieliście okazję zobaczyć już na blogu. 
Od kiedy mam możliwość przebywania w Anglii na wakacje, pokochałam chodzić po sklepach. Prawie, ze się od tego uzależniłam. Lubię łapać okazję, a nie przepłacać. Kupuję rozsądnie, ponieważ, nie każde ubranie można założyć na co dzień. Wolę gdy ciuszki służą mi dłużej niż jeden sezon. 
Poza blogowaniem i zakupami uwielbiam pisać.  Opisuje moje emocje.Opowiadania i wylewanie emocji to jest coś dla mnie. 
Lubię poznawać nowych ludzi. 
Muzyka jakiej słucham? Z pewnością Adam O.S.T.R. Ostrowski i inni raperzy polscy. Nie ograniczam mojego umysłu tylko do tego. Słucham również takich artystów jak Bruno Mars itp. 
Moim hobby jest również rysowanie. Swego czasu chodziłam na kurs wzornictwa. Poznałam techniki rysowania i po dziś dzień szkolę się w tej dziedzinie. 
Instagram 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej. Jeśli to czytasz to bardzo mi milo, że tu dotarłaś/dotarłeś. Wiele dla mnie znaczy, kiedy zostawiasz ślad po sobie. To daje mi satysfakcję z tego co robię i motywuje do dalszego działania.
Dziękuję bardzo i na pewno odwiedzę Twoj blog :)

Buziaki xoxo